#20 دستکاری گروهی تنظیمات سئوی صفحه های و پست ها در افزونه یوست

ویرایش عنوان و توضیحات متا وقتی که پستی دستگاه لیزر رو می نویسید به احتمال زیاد شایسته ترین طرز به هنگام تایپ کردن پست تازه است , ولی این مسئله در‌حالتی که سایتی با پست های متعدد داشته باشید سخت و خسته کننده میشه .

رفتن به هر پست و ویرایش فیلدهای متفاوت سخته دستگاه لیزر به همین یاد میباشد که مجموعه Yoast دستکاری نوع ای رو در افزونه خود قرار دادن . اجازه بدید چندین گزینه عنوان و توضیحات متا دستگاه لیزر به امداد این ابزار بنویسیم یکی از موارد خیر و خوبی که در امر افزونه Yoast وجود داره اینه که اون ها تعدادی تهیه توسعه یافته رو نهفته کردن . براین اساس سردرگم دستگاه لیزر نمی شید . اذن بدید جلو بریم و این پیکربندی دستگاه لیزر توسعه یافته رو واضح کنیم , تا بتونیم از ویرایشگر گونه ای بهره کنیم .

ما به نصیب افزونه yoast داشبورد Features می ریم و بعد کاغذ تنظیمات پیشرفته رو روشن می کنیم . اینجانب بر روی مورد ذخیره تغییرات کلیک خواهم کرد , اکنون آبادی ها آیتم مازاد دیگه اینجا وجود داره . اذن بدید به قسمت ابزار بریم و آن گاه گزینه ویرایشگر نوع ای رو انتخاب کنیم . اکنون می تونیم در میان عنوان ها و توضیحات متا تکان کنیم .

اذن بدید به جلو بریم و فعالیت خودمون رو با تعدادی تیتر استارت کنیم . اینجانب می تونم About to رو تغییر و تحول بدم درباره پباده سازی Topsy Turvy Cake و بعد از آن گزینه دستگاه لیزر روتک رو به چه‌طور تولدها رو مدیر می‌کنیم تغییر بدم . می‌تونیم کلیه این ها رو تغییر و تحول بدیم و آن گاه تغییرات رو ذخیره کنیم . اگه صفحات زیادی دارید همانطور که ما داریم , مطمئن شید که قبلی از ادامه فعالیت همگی صفحه ها رو ذخیره کرده اید . می تونیم همین کار رو با توضیحات انجام بدیم برای رسپی ها , من توضیحات متا رو تهیه و تنظیم کردم . می تونیم چیزی مشابه این بیشتر کنیم . رسپی های ما مملو‌از کیک های زیبا و الهام بخش است . در وضعیت خاص , می تونیم چنین بنویسیم ما حالت های خاص رو اینگونه مدیر می کنیم گشوده هم باید مطمئن شید که تغییرات رو گذشته از اینکه به صفحه دیگه ای برید یا این که گذشته از اینکه دستگاه لیزر به تب عنوان بر گردید ذخیره می کنید . اگه ناچار هستید بر روی پست های دستگاه لیزر متعددی فعالیت فرمایید قبل از بازنویسی کلیه عنا وین سفارش میکنم صفحه ها رو بر اساس پست یا این که نوع پست سفارشی مانند گزینه های نمونه کار یا محصول ها فیلتر نمایید , دستگاه لیزر در‌این‌صورت‌ اعمال تغییرات قابل رئیس میشه .